U nás jste naprosto v bezpečí. Máme vás rádi a chráníme vás.

 

Zásady ochrany osobních údajů

Přihlášením k odběru obchodních sdělení nebo prohlížením našich webových stránek umožňujete společnosti Minipap s.r.o. se sídlem náměstí Osvobození 254/24, 78901 Zábřeh, IČO: 27843840 (dále jen jako “Správce” či “Správce osobních údajů”) využívat Vaše osobní údaje. Tato stránka má za úkol Vás v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) informovat o tom, jaké informace o Vás shromažďujeme, z jakého důvodu a jakým způsobem Vaše informace využíváme, jaká jsou Vaše práva ohledně námi využívaných osobních údajů a jakým způsobem je u nás můžete uplatnit v souladu s GDPR nařízením.

Jaké informace o Vás shromažďujeme?

V evidenci uživatelů uchováváme jen ty udaje, které jste nám dobrovolně poskytli a odsouhlasili jejich využití pro konkrétní účely.

Jak data využíváme a kdo k nim má přístup?

Pro marketingové účely zpracováváme Vaše údaje, které nám vyplníte při přihlášení se k marketingovým nabídkám. Využíváme je například k zaslání obchodního sdělení nebo nabídky vytvořené konkrétně pro vás. Dále v případě, že vás chceme za věrnost ocenit zasláním slevového kuponu a podobně.
K datům mají přístup jen oprávněné osoby a to z důvodů přípravy nabídek a jejich odeslání. Tyto osoby mají podepsané dokumenty mlčenlivosti. V rámci našeho informačního systému je nasazeno takové řešení, které zamezuje zobrazení vašich osobních údajů neoprávněným osobám.

Kde data uchováváme?

Data jsou uchovávána na zálohovaném serveru společnosti Minipap s.r.o.  v informačním systému AbraGen a fyzicky jsou umístěny na adrese náměstí Osvobození 254/24, Zábřeh. Server je umístěný v uzamčené místnosti. Dále data uchováváme v internetové službě MailChimp, jejichž servery jsou umístěny na INTERNETU mimo EU.

Jaká máte práva vzhledem k uloženým datům?

Právo být zapomenut (právo na vymazání osobních údajů) – pokud vznesete námitku vaše data nenávratně vymažeme (kontakt: info@minipap.cz).
Právo kdykoli se odhlásit ze zasílání obchodních sdělení.
Právo kdykoli odvolat souhlas se zasíláním obchodních sdělení.